plejada wrocław

Maluszki 4-5 - nauka tańca - Wrocław

Taniec dla Maluszków to jedna z najlepszych aktywności fizycznych dla małych dzieci. Połączenie muzyki, ruchu i choreografii jest naturalną rozrywką i zabawą, która jednocześnie wpływa bardzo korzystanie na rozwój umysłowy i emocjonalny. Nie zależnie od tego, czy dziecko będzie kontynuowało naukę tańca w kolejnych latach, czy też wybierze rozwój innych zainteresowań, to czas spędzony na zajęciach z tańca wywrze korzystny wpływ na całe przyszłe życie Twojego dziecka. Więcej o korzyściach, które przynosi taniec przeczytasz w dziale Poznaj Nas „Dlaczego Taniec”.

Jeżeli już dziś zauważasz, że twoje dziecko lubi słuchać muzyki, jest rytmiczne, lubi spontanicznie tańczyć do muzyki, to zajęcia z tańca pozwolą wykorzystać ten potencjał. Jak w każdym sporcie, najlepsze osiągnięcia uzyskują zawodnicy, którzy wcześnie rozpoczęli trenowanie. Nie inaczej jest z tańcem. Co więcej, taniec sam w sobie jest aktywnością fizyczną, z której łatwo dziecko może przejść do innych dyscyplin sportu. O wielu bohaterach sportowych mówi się, że „tańczy z piłką”, „tańczy wokół przeciwnika”, „porusza się z gracją, jakby tańczył”. Wiele sportów wiąże się z tańcem: akrobatyka, łyżwiarstwo figurowe, szermierka i tak dalej. My będziemy dumni, jeżeli mały tancerz rozwinie się w Plejadzie i będzie z nami jeździł na turnieje i walczył o trofea przez wiele sezonów, ale też będziemy szczęśliwi, jeżeli przez jeden czy dwa sezony „tylko” pomożemy w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka. Jeżeli już dziś zauważasz, że twoje dziecko lubi słuchać muzyki, jest rytmiczne, lubi spontanicznie tańczyć do muzyki, to zajęcia z tańca pozwolą wykorzystać ten potencjał. Jak w każdym sporcie, najlepsze osiągnięcia uzyskują zawodnicy, którzy wcześnie rozpoczęli trenowanie. Nie inaczej jest z tańcem. Co więcej, taniec sam w sobie jest aktywnością fizyczną, z której łatwo dziecko może przejść do innych dyscyplin sportu. O wielu bohaterach sportowych mówi się, że „tańczy z piłką”, „tańczy wokół przeciwnika”, „porusza się z gracją, jakby tańczył”. Wiele sportów wiąże się z tańcem: akrobatyka, łyżwiarstwo figurowe, szermierka i tak dalej. My będziemy dumni, jeżeli mały tancerz rozwinie się w Plejadzie i będzie z nami jeździł na turnieje i walczył o trofea przez wiele sezonów, ale też będziemy szczęśliwi, jeżeli przez jeden czy dwa sezony „tylko” pomożemy w prawidłowym rozwoju Twojego dziecka.

Odpowiedzi na ważne pytania

Zdjęcia i filmy z zajęć

_TG_7282
_TG_7305
_TG_7308
_TG_7333
fota główna
_MG_5854
_MG_5975
_MG_7375
_MG_7433
_MG_7899
_TG_7260
_TG_7277
Previous Next Play Pause

Zobacz więcej

Co mówią o plejadzie?

Grafik grup maluszków 2023/24

Wykorzystaj

potencjał

swojego dziecka

Zapisy dla nowych tancerzy

Przyjdź i zobacz nasze zajęcia

Wiemy, jak bardzo ważne jest poczucie rodzica, że dziecko jest oddawane na czas zajęć w dobre ręce. Aby dostarczyć to poczucie komfortu Plejada organizuje cyklicznie wydarzenia, na których Rodzice mogą poznać osoby, które zajmują się trenowaniem dzieci oraz zobaczyć miejsca, w których zajęcia się odbywają.

Dni Otwarte z Plejadą są organizowane dwa razy w roku - we wrześniu oraz przed feriami zimowymi. Każdego sierpnia organizujemy 5 dniowe otwarte warsztaty dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub po prostu świetnie spędzić czas z Plejadą.
Szczegóły znajdziesz w dziale Wydarzenia.

Każdemu chętnemu rodzicowi umożliwimy zobaczenie zajęć w trakcie sezonu. Wystarczy się tylko umówić dzwoniąc do Honoraty 601938578.

Dlaczego

Taniec?

Chcę wiedzieć więcej

Cookies menadżer