taniec wrocław

Dzieci 6-11 - nauka tańca - Wrocław

Zespołowy taniec sportowy dla Dzieci to jedna z najlepszych aktywności fizycznych realizowanych w formie zajęć pozalekcyjnych. Połączenie muzyki, ruchu, choreografii oraz współpracy w grupie z rówieśnikami jest naturalną rozrywką, która daje dużo przyjemności i zwiększa poczucie własnej wartości. Jednoczenie trenowanie tańca wiąże się ze zdrowym wysiłkiem zarówno fizycznym, jak i umysłowym. Dzieci na zajęciach budują swoją kondycję, gibkość, koordynację, a do tego uczą się współpracy w grupie i zawierają przyjaźnie na lata. Więcej o korzyściach, które przynosi taniec przeczytasz w dziale Poznaj Nas „Dlaczego Taniec”.

Podstawowym celem zajęć dla Dzieci w zespołach Plejada jest nauka i doskonalenie choreografii tanecznych w stylu Disco Dance oraz Hip Hop. Nauka jest wspierana zajęciami z Akrobatyki. Z czasem efekty pracy wykonanej na treningach oceniają jurorzy na turniejach tanecznych. Tam Dzieci oswajają się ze sceną, prezentują szerokiej publiczności swoje umiejętności oraz walczą o trofea. To na turniejowej scenie Dzieci najlepiej poznają siłę płynącą z pracy zespołowej, czasem poznają gorycz porażki, a czasem słodki smak zwycięstwa. A to wszystko w pięknych strojach do tańca!

Odpowiedzi na ważne pytania

Zdjęcia i filmy z zajęć

_MG_5915
_MG_6053
_MG_7717
_MG_7740
_TG_7421
_TG_7443
_TG_7460
_TG_7466
_TG_7470
_TG_7471
_TG_7474
_TG_7480
Previous Next Play Pause

Zobacz więcej

Co mówią o plejadzie?

Grafik grup dzieci 2023/24

Wykorzystaj

potencjał

swojego dziecka

Zapisy dla nowych tancerzy

Przyjdź i zobacz nasze zajęcia

Wiemy, jak bardzo ważne jest poczucie rodzica, że dziecko jest oddawane na czas zajęć w dobre ręce. Aby dostarczyć to poczucie komfortu Plejada organizuje cyklicznie wydarzenia, na których Rodzice mogą poznać osoby, które zajmują się trenowaniem dzieci oraz zobaczyć miejsca, w których zajęcia się odbywają.

Dni Otwarte z Plejadą są organizowane dwa razy w roku - we wrześniu oraz przed feriami zimowymi. Każdego sierpnia organizujemy 5 dniowe otwarte warsztaty dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub po prostu świetnie spędzić czas z Plejadą.
Szczegóły znajdziesz w dziale Wydarzenia.

Każdemu chętnemu rodzicowi umożliwimy zobaczenie zajęć w trakcie sezonu. Wystarczy się tylko umówić dzwoniąc do Honoraty 601938578.

Dlaczego

Zespoły PLEJADA?

Chcę wiedzieć więcej
Cookies menadżer