Zapisy 2023 / 2024

Znasz potencjał swojego dziecka i chcesz go rozwijać. My w Plejadzie wierzymy, że każde dziecko zasługuje na jak najlepsze warunki do własnego rozwoju. Dążymy aby wydobyć potencjał z każdego naszego wychowanka. Zapraszamy do rozwoju poprzez treningi tańca w Plejadzie i obiecujemy, że będziemy się do tego przykładać z całego serca!

Cieszymy się, że tu jesteś. Wierzymy, że właśnie podejmujesz kolejny ważny krok na drodze do zrównoważonego rozwoju Twojego dziecka poprzez taniec. Obiecujemy wykorzystać, wspierać i wzmacniać potencjał każdego dziecka. Trenowanie tańca ma być dla każdego przyjemnością i ma przynieść przy tym wymierne korzyści w zakresie zdrowia, rozwoju społecznego i intelektualnego. Jeżeli tego chcesz dla swojego dziecka, to zapraszamy do naszego zespołu :)

Teraz najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się telefoniczne z kierownikiem zespołów Honoratą pod numerem telefonu:

Zapisy i informacje:

601938578

Udzielone zostaną Tobie wszelkie niezbędne informacje i pomoc na tym ważnym etapie.

Zajęcia rozpoczynają się od początku Września. Zapisy do grup początkujących trwają do końca Października.

Istnieje możliwość dopisania się w późniejszym terminie o ile w danej grupie będą wolne miejsca oraz po otrzymaniu zgody instruktora prowadzącego daną grupę.

Zapisy do grup średniozaawansowanych i zaawansowanych wymagają uzyskania pozytywnej oceny umiejętności tanecznych dziecka poprzez instruktora prowadzącego daną grupę.

Dostępne terminy zajęć są umieszczone w aktualnym grafiku. W Plejadzie trenują dzieci Taniec w lokalizacjach Wrocław Leśnica, Wrocław Gądów Mały (Jump Hall), Wrocław Nowy Dwór oraz Wrocław Księże Małe.

Zadzwoń, aby uzyskać wszystkie ważne informacje i zapisać się na zajęcia: 601 938 578.

Można przyjść na zajęcia i zobaczyć, jak wyglądają. Dziecko może wziąć udział w jednych zajęciach bezpłatnie i ocenić, czy chce trenować taniec z Plejadą.

Taniec! Wrocław! Zapraszamy!

przyjazn

Termin: 10.08.2023 - 31.10.2023

Miejsce: Wrocław

Kategoria: Zapisy

Cookies menadżer