Pasja do tańca

Zaklęci w rytmie pasji do tańca — Jakie korzyści płyną z posiadania pasji?

Jak to możliwe, że ludzie potrafią tańczyć przez wiele lat, nie tracąc przy tym entuzjazmu? Taniec to nie tylko zbiór ruchów w konkretnej kolejności do rytmicznej muzyki. To coś znacznie więcej. To coś, co pozwala produktywnie spędzić czas. To coś, co daję poczucie, że się żyje.
 

W tym artykule dowiesz się, jak taniec może być idealnym rozwiązaniem na brak pasji.

 

Wyraź siebie!

Taniec jest wręcz doskonałym sposobem do wyrażenia siebie i pokazania swojej indywidualności. Disco dance i hip-hop oferują możliwość twórczego wyrażania emocji, osobowości i stylu poprzez aktywny ruch ciała. Twoje dziecko nie potrzebuje słów — wszystko jest w stanie wyrazić gestem, obrotem, skokiem czy tupnięciem.

“Mogę wyrazić siebie. Czuję, że to jestem prawdziwa ja i to chce robić.” - Patrycja, lat 11. 

Pomysł na siebie

Okres dojrzewania może być ciężki dla Twojego dziecka. Nagłe zmiany w ciele i głowie mogą być przytłaczające. Bywa, że wtedy młodzież pakuję się w różne dziwne sytuacje, kiedy nie mają pomysłu co ze sobą zrobić. Jednak kiedy ma się cel i coś, na czym można się skupić, to ten okres przebiega łagodniej. Taniec pokieruję Twoje dziecko w dobrą stronę.

 

Pasja łączy ludzi

Zajęcia taneczne prowadzone w grupach tworzą silną wspólnotę ludzi z pasją. O wiele łatwiej będzie nawiązać Twojemu dziecku kontakt z rówieśnikami, z którymi coś je łączy, np miłość do disco dance czy hip-hopu. Praca nad choreografią wymaga współpracy, synchronizacji i poczuciu, że można na sobie polegać. To jedne z podstawowych składników na przepis pięknej przyjaźni.

 

P w Plejada oznacza pasję!

Taniec to nie tylko zbiór ruchów, ale prawdziwy wyraz artystyczny. Czyni to taniec niezwykle atrakcyjnym zajęciem dla Twojego dziecka, które szuka swojej pasji w życiu. Jak to mówi jedna z instruktorek z Zespołu Tanecznego Plejada:

To jest jak styl życia. Jak już w to wejdziesz to ciężko się z tego wyplątać. Staje się to ważną część dnia — nie potrenuję, to czuje, jakbym czegoś ważnego nie zrobiła.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoją pasję do tańca w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, Plejada to odpowiednie miejsce!

Zaklęci w rytmie pasji do tańca — Jakie korzyści są z posiadania pasji?

 

Cookies menadżer