szkoła tańca wrocław

Seniorzy 16+ nauka tańca - Wrocław

Jeżeli taniec to Twoja pasja, kochasz muzykę i rywalizację turniejową, to w grupach dla Seniorów możesz podnieść swoje umiejętności na jeszcze wyższy poziom i kontynuować przygodę z tańcem Disco Dance lub Hip Hop. W Plejadzie w grupie seniorskiej trenujemy z nastolatkami, którzy są już doświadczonymi tancerzami z licznymi sukcesami i zaawansowanymi umiejętnościami. W Plejadzie trenujemy mistrzów. Zobacz osiągnięcia Plejady w tym zakresie w dziale „Nagrody”.

Celem zajęć dla Seniorów w zespołach Plejada jest umożliwienie zaawansowany nastoletnim tancerzom kontynuacji ich pasji i dalsze podnoszenie poprzeczki w wybranym przez nich stylu tanecznym. Zajęcia cechuje na pewno bardziej indywidualne podejście. Rolą Seniorów w zespołach Plejada jest również wsparcie i dzielenie się doświadczeniem z młodszymi uczestnikami zajęć. Jeżeli kochasz taniec i chciałbyś rozwijać się w zakresie układania własnych choreografii, to w grupach dla Seniorów damy Ci taką możliwość.

Odpowiedzi na ważne pytania

Zdjęcia i filmy z zajęć

nastoletnia dziewczyna w wyskoku, rozwiane włosy. strój taneczny w kolorze malinowym
trzy nastoletnie dziewczynki ćwiczą stanie na rękach w parku trampolin
seiedem nastoletnich tancerek w strojach do tańca disco dance, stoją i wskazują w stronę widza
siedem nastoletnich tancerek w srebrno czerwonych, błyszczących strojach do disco w pozie tanecznej
cztery nastoletnie tancerki ubrane w profesjonalne stroje do tańca disco i hip-hop
dwie nastoletnie tancerki stylu hip hop i disco, akrobatyczna poza
dwie oparte o siebie nastoletnie tancerki na białym tle, jedna w pozie szpagatu, druga podtrzymuje koleżankę i się uśmiecha
nastoletnia tancerka tańca hip-hop w wysokim wyskoku
nastoletnia tancerka tańca disco w wysokim wyskoku, malinowy strój
dwie nastoletnie tancerki tańca disco-dance i hip-hop, pozują do zdjęcia
Previous Next Play Pause

Zobacz więcej

Co mówią o plejadzie?

dołącz do

Plejady

BE AMAZING

Zapisy do grupy zaawansowanej

Przyjdź i zobacz nasze zajęcia

Wiemy, jak bardzo ważne jest poczucie rodzica, że dziecko jest oddawane na czas zajęć w dobre ręce. Aby dostarczyć to poczucie komfortu Plejada organizuje cyklicznie wydarzenia, na których Rodzice mogą poznać osoby, które zajmują się trenowaniem dzieci oraz zobaczyć miejsca, w których zajęcia się odbywają.

Dni Otwarte z Plejadą są organizowane dwa razy w roku - we wrześniu oraz przed feriami zimowymi. Każdego sierpnia organizujemy 5 dniowe otwarte warsztaty dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub po prostu świetnie spędzić czas z Plejadą.
Szczegóły znajdziesz w dziale Wydarzenia.

Każdemu chętnemu rodzicowi umożliwimy zobaczenie zajęć w trakcie sezonu. Wystarczy się tylko umówić dzwoniąc do Honoraty 601938578.

Dlaczego

Zespoły PLEJADA?

Chcę wiedzieć więcej
Cookies menadżer