o plejadzie

Dlaczego warto trenować taniec w Plejadzie?

W Plejadzie wierzymy, że w każdym dziecku ukryty jest pierwiastek niesamowitości. Nasz kadrę trenerską tworzą kompetentni ludzie z pasją do tańca, dla których nadrzędnym celem jest wydobywanie z dzieci tego, co jest w nich najlepsze.

Od 2005 roku Plejada jest miejscem rozwoju dzieci i młodzieży poprzez naukę i trenowanie tańca. Naszą rolę traktujemy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Jesteśmy bardziej zespołem sportowym niż szkołą tańca.

Nasz zespół jest stowarzyszony w Polskim Związku Tańca Freestyle, który z kolei należy do międzynarodowej organizacji IDO (International Dance Organisation).

W sezonie 2018/2019 w Plejadzie trenowało ponad 300 dzieci w 15 grupach.

Rodzinna atmosfera Rodzinna atmosfera

Rodzinna atmosfera

Plejadę cechuje niepowtarzalna, przyjazna, rodzinna atmosfera. Dbamy o rodziców by byli pewni, że ich dzieci są w dobrych rękach. Rodzice naszych podopiecznych uważają, że mamy dobre podejście do dzieci.

Dajemy równe szanse dla wszystkich, nie wywieramy presji i nie wspieramy wewnętrznej rywalizacji, a jedynie oczekujemy, że każdy tancerz będzie ciężko pracować aby stać się lepszą wersją samego siebie.

Nowoczesne stroje Nowoczesne stroje

Nowoczesne stroje

Siedzibą naszego zespołu jest miasto Wrocław. Z dumą reprezentujemy nasze miasto na turniejach. Wychowankowie Plejady od lat zdobywają puchary i medale na ogólnopolskich turniejach tańca.

Bardzo dużą uwagę przykładamy do tego, aby nasi tancerze na turniejach prezentowali się w modnych, pięknych i ekspresyjnych strojach do tańca.

Nasze hasło Nasze hasło

Nasze hasło

Hasło turniejowe „Tak się bawi i wygrywa PLE-JA-DA!” w pełni oddaje ducha zespołu.

Z jednej strony taniec, muzyka, przyjaźnie, a z drugiej strony systematyczne treningi, pełne zaangażowanie i prawdziwy wysiłek niezbędny to tego, aby powtarzalnie sięgać po najwyższe laury.

Jeżeli szukasz profesjonalnej kadry, różnorodnych zajęć i niesamowitej satysfakcji z systematycznego rozwoju umiejętności tanecznych, to zapraszamy.

dołącz do Plejady!

Wykorzystaj

potencjał

swojego dziecka

Zapisy dla nowych tancerzy

Przyjdź i zobacz nasze zajęcia

Wiemy, jak bardzo ważne jest poczucie rodzica, że dziecko jest oddawane na czas zajęć w dobre ręce. Aby dostarczyć to poczucie komfortu Plejada organizuje cyklicznie wydarzenia, na których Rodzice mogą poznać osoby, które zajmują się trenowaniem dzieci oraz zobaczyć miejsca, w których zajęcia się odbywają.

Dni Otwarte z Plejadą są organizowane dwa razy w roku - we wrześniu oraz przed feriami zimowymi. Każdego sierpnia organizujemy 5 dniowe otwarte warsztaty dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub po prostu świetnie spędzić czas z Plejadą.
Szczegóły znajdziesz w dziale Wydarzenia.

Każdemu chętnemu rodzicowi umożliwimy zobaczenie zajęć w trakcie sezonu. Wystarczy się tylko umówić dzwoniąc do Honoraty 601938578.

Niesamowici instruktorzy

Plejady

Poznaj nas!
Cookies menadżer