plejada wrocław

Juniorzy 12-15 - nauka tańca - Wrocław

Zespołowy taniec sportowy dal nastolatków to jedna z najlepszych form aktywnego spędzania czasu wolnego od szkoły, nauki i … telefonu. Muzyka, dynamiczny ruch, ekspresyjne choreografie taneczne oraz wspólne trenowanie w grupie z rówieśnikami o tej samej pasji do tańca daje ogromną satysfakcję i radość. Dla nastolatków zdrowy wysiłek fizyczny na treningach to szansa na świetną kondycję, gibkość i koordynację oraz poprawną i wysportowaną sylwetkę. Trening tańca sportowego i walka na turniejach to budowanie odwagi, własnej pewności siebie i przyjaźni na wiele lat. Więcej o korzyściach, które przynosi trenowanie tańca przeczytaj w dziale „Dlaczego Taniec”.

Celem zajęć dla Juniorów w zespołach Plejada jest nauka i doskonalenie choreografii tanecznych w stylu Disco Dance oraz Hip Hop w stopniu pozwalającym na rywalizację na turniejach tańca IDO (International Dance Organisation). Nauka jest wspierana zajęciami z Akrobatyki. Juniorzy mają szansę oswoić się z poczuciem prawdziwego zwycięstwa, a czasem porażki na profesjonalnych turniejach tańca. To tam Juniorzy szlifują parkiet na scenie, prezentują publiczności swoje umiejętności oraz walczą o trofea i awans w rankingach. To na turniejowej scenie Juniorzy najlepiej poznają siłę płynącą z pracy zespołowej oraz kształtują swój charakter. Ekspresja i umiejętności Juniorów wspierają zawsze nasze niesamowite stroje do tańca!

Odpowiedzi na ważne pytania

Zdjęcia i filmy z zajęć

_MG_7755
_MG_7768
_MG_7772
_MG_7790
_MG_8228
_MG_8297
_MG_8300
_MG_8304
_MG_8306
_MG_8311
Fota głowna
_MG_7698
Previous Next Play Pause

Zobacz więcej

Co mówią o plejadzie?

Grafik grup juniorów 2022/23

Wykorzystaj

potencjał

swojego dziecka

Zapisy dla nowych tancerzy

Przyjdź i zobacz nasze zajęcia

Wiemy, jak bardzo ważne jest poczucie rodzica, że dziecko jest oddawane na czas zajęć w dobre ręce. Aby dostarczyć to poczucie komfortu Plejada organizuje cyklicznie wydarzenia, na których Rodzice mogą poznać osoby, które zajmują się trenowaniem dzieci oraz zobaczyć miejsca, w których zajęcia się odbywają.

Dni Otwarte z Plejadą są organizowane dwa razy w roku - we wrześniu oraz przed feriami zimowymi. Każdego sierpnia organizujemy 5 dniowe otwarte warsztaty dla wszystkich chętnych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub po prostu świetnie spędzić czas z Plejadą.
Szczegóły znajdziesz w dziale Wydarzenia.

Każdemu chętnemu rodzicowi umożliwimy zobaczenie zajęć w trakcie sezonu. Wystarczy się tylko umówić dzwoniąc do Honoraty 601938578.

Dlaczego

Zespoły PLEJADA?

Chcę wiedzieć więcej