szkoła tańca wrocław

Nagrody

2019

Ogólnopolski Turniej Tańca Top w Oleśnicy2 czerwca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka 1 Formacje Disco Dance do lat 11

Ogólnopolski festiwal Tańca Faza w Obornikach Śląskich12 maja 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejadka 2 Formacje Disco Dance do lat 7
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka 1 Debiuty Formacje Disco Dance do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 1 Małe Formacje Disco Dance 12-15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 1 Małe Formacje Hip-hop 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Radwanice Małe Formacje Disco Dance 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka 2 Formacje Disco Dance do lat 7
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Jazz do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Formacje Jazz 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Radwanice Formacje Hip-hop do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Maluszki 3 Formacje Disco Dance do lat 7
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance 12-15 lat

I Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Środzie Śląskiej6 kwietnia 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 2 Zespoły Art do 11 lat ( III liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 2 Zespoły Art 12-15 lat  (III liga)

Ogólnopolski festiwal tańca formacji i mini formacji TRENDY w Borowej K. Wrocławia6 kwietnia 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka 1 Formacje Disco Dance do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Jump Hall Debiuty Formacje Disco Dance do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Radwanice Debiuty Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Radwanice Debiuty Małe Formacje Disco Dance do 12-15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Radwanice Debiuty Formacje Disco Dance do 12-15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Radwanice Debiuty Formacje Hip-hop do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 1 Debiuty Formacje Jazz 12 -15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Radwanice Debiuty Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Radwanice Debiuty Małe Formacje Disco Dance do 12-15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Radwanice Debiuty Formacje Disco Dance do 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka 2 Formacje Disco Dance do 8 lat
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Radwanice Debiuty Formacje Hip-hop 12-15 lat

VIII Otwarte Grand Prix Polski w Brzegu31 marca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Mini Formacje Hip hop do lat 11

VII Turniej Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta Jawor24 marca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 2 Zespoły Art 12-15 lat ( III liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 2 Zespoły Art do lat 11 (III liga)

Ogólnopolski Turniej Tańca: Word Dance Sosnowiec23 marca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 12-15 lat

Festiwal Tańca Comania Nowa Ruda16 marca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka 1 Formacje Disco Dance do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Małe Formacje Disco Dance do 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Małe Formacje Hip-hop do 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka 2 Formacje Disco Dance do lat 8
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka Radwanice Formacje Disco Dance do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Radwanice Małe Formacje Disco Dance 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Radwanice Formacje Disco Dance  12-15 lat
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Radwanice Formacje Hip-hop do 11 lat
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Radwanice Formacje Hip-hop 12-15 lat

II Turniej Tańca Nowoczesnego w Oleśnicy9 marca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 2 Zespoły Art 12-15 lat ( III liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 2 Zespoły Art do lat 11 (III liga)

XI Freestyle Dance Nysa 2019 - Międzynarodowy Turniej Tańca Nowoczesnego3-4 marca 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejadka 1 Formacje pierwszy kroczek taneczny do lat 8
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejadka 2 Formacje pierwszy kroczek taneczny do lat 8

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „Zakręceni na Taniec” Jelcz Laskowice24 lutego 2019

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejadka 1 Formacje Disco Dance do lat 8
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance do 12-15 lat
Wyróżnienie Wyróżnienie Mała Plejadka 2 Formacje Disco Dance do lat 8
 

2018

Ogólnopolskie zawody taneczne: Bitwa na Taniec Wrocław 201827-28 października 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Mini Formacje Hip-hop do lat 11

Międzynarodowy Turniej tańca Nowoczesnego – Freestyle Dance Nysa 201811 marca 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Pierwszy kroczek taneczny do lat 8

VI Turniej Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta Jawora Emiliana Bery25 lutego 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka 3 Zespoły street do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Zespoły art 12-15 lat

Krajowe Mistrzostwa IDO Disco Dance, Disco Freestyle, Disco Show w Warszawie10-11 marca 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
 Wyróżnienie 5 miejsce, awans Formacji na Puchar Świata 2018 Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
 Wyróżnienie 7 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance 12-15 lat

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Word Dance Sosnowiec24 marca 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka 1 Formacje do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada 1 Formacje Disco Dance 12-15 lat

I Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego o puchar Aglomeracji Wałbrzyskiej25 marca 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 3 Street do lat 11 (zespół 3 liga)
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejadka 2 Street do lat 11 (zespół 3 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Street do lat 11 (zespół 3 liga)

VII Otwarte Taneczne Grand Prix Polski w Brzegu21-22 maja 2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 1 Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada 1 Mini Formacje Disco Dance 12-15 lat
Wyróżnienie Wyróżnienie Plejada 1 Formacje Disco Dance 12-15 lat
Wyróżnienie Wyróżnienie Plejadka 1 Formacje Disco Dance do lat 11

Turniej tańca Nowoczesnego Top we Wrocławiu2018

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka 1 Formacje Disco Dance do lat 8
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Radwanice Formacje Disco Dance do lat 8
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejadka 2 Formacje Disco Dance do lat 8
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 2 Disco Dance Formacje do lat 11 – zespoły początkujące
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Mini Formacja Hip-Hop do lat 11
 

2017

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance Nysa11 marca 2017

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka Pierwszy kroczek taneczny do lat 8
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejadka Pierwszy kroczek taneczny do lat 8

III Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza MiG Sławomira Kapicy Syców5 czerwca 2017

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje Street Dance do lat 11 (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje art do lat 11 (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 2 Mini Formacje art do lat 11 (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Mini Formacje art powyżej 15 lat (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka 2 Formacje Street do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka Centrum Formacje Street do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka Centrum Formacje Street do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 2 Formacje street do lat 11 (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Formacje art powyżej 15 lat (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka 2 Formacje art do lat 11 (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje art powyżej do 11 lat (1 liga)

Turniej tańca Nowoczesnego Top we Wrocławiu20 maja 2017

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka 1 Zespoły początkujące do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejadka Zespoły początkujące do lat 8
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka Radwanice Zespoły początkujące do lat 8
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada Formacje Hip-Hop Dance do lat 11

XIV Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Hip-Hop im Adama Marka o puchar Burmistrza Gorzowa Śląskiego11 czerwca 2017

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Formacje Disco Dance do lat 8
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 1 Mini Formacje Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada 2 Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Radwanice Formacje Hip-Hop do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada Formacje Hip-Hop do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Mini Formacje powyżej 16 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Formacje Disco Dance powyżej 15 lat
 

2016

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance Nysamarzec 2016

 OsiągnięcieZespółKategoria
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada Mini Formacje do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada Formacje Hip-Hop do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada Formacje Hip-Hop do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Formacje Hip-Hop 12-15 lat

Festiwal Tańca Comania w Nowej Rudzie2 kwietnia 2016

 OsiągnięcieZespółKategoria
Trzecie miejsce Brązowe wyróżnienie Plejadka Formacje Hip-Hop do 11 lat
Drugie miejsce Srebrne wyróżnienie Plejada Formacje Hip-Hop 12-15 lat
Trzecie miejsce Brązowe wyróżnienie Plejada małe Formacje Disco Dance 12-15 lat

II Ogólnopolski Turniej Turniej tańca Freestyle – Grand Prix Polski Polskiego Związku o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Syców Sławomira Kaplicy. Grand Prix Polski Polskiego Związku Tańca Freestyle23 kwietnia 2016

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka 2 Formacja Hip-Hop do lat 11 (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejadka 1 Formacja Disco Dance do lat 11 (1 liga)
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejadka Formacja Disco Dance do lat 11 (2 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka A Mała grupa Disco Dance do lat 11 (1 liga)
 Pierwsze miejsce  1 miejsce Mała Plejada 1 Formacja Disco Dance do lat 11 (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 2 Formacja Hip-Hop do lat 11 (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Formacja Disco Dance powyżej 16 lat (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Mała grupa Disco Dance do 12-15 lat (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 2 Formacja Hip-Hop powyżej 16 lat (1 liga)
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Formacja Disco Dance powyżej 16 lat (1 liga)

II Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Syców Sławomira Kapicy23 maja 2016

 OsiągnięcieZespółKategoria
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejadka Mała grupa Street do lat 11 (3 liga)
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada 2 Mała grupa Street do lat 11 (1 liga)
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 1 Mała grupa Street do lat 11 (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada Mała grupa Street do lat 11 (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Formacja Street 12-15 lat (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 2 Formacja Street powyżej 16 lat (1 liga)
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada 1 Formacja Street powyżej 16 lat (1 liga)

XIV Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Hip-Hop im Adama Marka o puchar Burmistrza Gorzowa Śląskiego12 czerwca 2016

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejadka Formacje Disco Dance do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Formacje Disco Dance do lat 8
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 2 Formacje Disco Dance powyżej 15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada 1 Mini Formacje Disco Dance do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada 2 Mini Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada Formacje Hip-Hop do 11 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Formacje Hip-Hop 12-15 lat
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Formacje Disco Dance 12-15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada 1 Mini Formacje Disco Dance 12-15 lat
 

2015

V Jubileuszowy Festiwal tańca Comania w Nowej Rudzie29 marca 2015

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce Nagroda Główna Plejadka Disco Dance małe Formacje Disco dane do lat 8
Pierwsze miejsce Nagroda Główna Plejada Disco Dance małe Formacje 12-15 lat
Trzecie miejsce Brązowe wyróżnienie Plejada Disco Dance Formacje 12-15 lat

Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle o puchar Burmistrza Miasta Jawora19 grudnia 2015

 OsiągnięcieZespółKategoria
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada A Disco Dance Formacje do lat 11 (1 liga)
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada B Disco Dance Formacje do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Plejada Disco Dance Formacje 12-15 lat
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejada B Disco Dance Formacje 12-15 lat (1 liga)
 

2014

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Word Dance Sosnowiecmarzec 2014

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Drugie miejsce 2 miejsce Mała Plejada Mini Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Formacje Disco Dance 12-15 lat

XV Ogólnopolski Turniej Zespołów Tanecznych Stonoga Chojnówmaj 2014

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Wyróżnienie Wyróżnienie Jury Plejadka Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Formacje Disco Dance 12-15 lat
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada Formacje Disco Dance 12-15 lat

XIV Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i Hip-Hop im Adama Marka o puchar Burmistrza Gorzowa Śląskiego8 czerwca 2014

 OsiągnięcieZespółKategoria
Pierwsze miejsce 1 miejsce Plejadka Formacje Disco Dance do lat 8
Wyróżnienie Wyróżnienie Jury Mała Plejada Mini Formacje Disco Dance do lat 11
Pierwsze miejsce 1 miejsce Mała Plejada Formacje Disco Dance do lat 11
Trzecie miejsce 3 miejsce Mała Plejada Formacje Hip-Hop do lat 11
Pierwsze miejsce 3 miejsce Mała Plejada Mini Formacje Hip-Hop do lat 11
Pierwsze miejsce 3 miejsce Plejada A Mini Formacje Disco Dance 12-15 lat
Drugie miejsce 3 miejsce Plejada Formacje Hip-Hop 12-15 lat
Drugie miejsce 3 miejsce Plejada ormacje Disco Dance 12-15 lat
Trzecie miejsce 3 miejsce Plejada B Formacje Disco Dance 12-15 lat