plejada wrocław

O zajęciach - nauka tańca - Wrocław

Plejada stawia na wieloletni rozwój dzieckapoprzez naukę tańca od małego dziecka do nastolatka, od poziomu poczatkującego do poziomu mistrzowskiego.

Najważniejsza na zajęciach są systematyka, ambicje, zespołowość, pasja do tańca i podążanie drogą do wspólnego celu. Odpowiednio zorganizowane i prowadzone zajęcia są gwarancją przyszłych sukcesów.

Zajęcia minimum 2 razty w tygodniu

Zajęcia minimum 2 razy w tygodniu

Zajęcia w Plejadzie odbywają się minimum 2 razy w tygodniu w zależności od poziomu zaawansowania grupy.

Rozgrzewka przede wszystkim

Rozgrzewka przede wszystkim

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się odpowiednią rozgrzewką.

Starannie dobrana muzyka

Starannie dobrana muzyka

Tańczymy do rytmicznej muzyki dostosowanej do wieku i układu tanecznego. Najchętniej wybieramy znane i lubiane lub aktualne przeboje.

Krok po kroku

Krok po kroku

Na zajęciach Disco Dance oraz Hip-Hop dzieci uczą się kroków i figur tanecznych oraz poznają kolejne fragmenty choreografii tanecznej.

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Na akrobatyce dzieci mają zadania wydolnościowe, ćwiczą gibkość, równowagę, koordynację, siłę nóg do wyskoków i przede wszystkim elementy akrobatyki wykorzystywane w układach tańca. W czasie każdych zajęć są krótkie przerwy, w czasie których dzieci spokojnie mogą się napić.

Podział na grupy

Podział na grupy

W Plejadzie trenujemy w 4 grupach wiekowych: Maluszki to 4-5 latki, Dzieci to 6-11 latki, Juniorzy to 12-15 latki, Seniorzy to już młodzież w wieku lat 16+. Grupy dzielimy na 3 poziomy zaawansowania: Poziom 1 dla początkujących, Poziom 2 dla średnio zaawansowanych oraz Poziom 3 dla zaawansowanych.

Charakter treningów

Charakter treningów

Nasze zajęcia mają charakter treningów, na których ćwiczy ta sama grupa dzieci przez cały sezon. Jest to szczególnie ważne w kwestii przygotowywania układu choreografii na pokazy i turnieje taneczne.

Przyjaźń na lata

Przyjaźń na lata

Spójność grupy i systematyczna praca są warunkiem dobrych efektów na zawodach. Jest to też świetna okazja do zawierania znajomości i przyjaźni na wiele lat.

Jak się przygotować na zajęcia?

Jak się przygotować na zajęcia?

Na zajęciach najlepiej zabrać wygodny strój sportowy. Najlepiej leginsy i koszulka oraz baletki lub jazzówi. Należy zabrać picie, najlepiej wodę niegazowaną. Polecamy przestrzeganie zdrowej diety i nie jeść bezpośrednio przed treningiem.

Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Więcej informacji poznasz na Dniach Otwartych Plejady, w czasie zapisów oraz na zebraniach dla rodziców rozpoczynających dany sezon. Zapraszamy do zespołu Plejada na nasze zajęcia!

Dlaczego

Zespoły PLEJADA?

Chcę wiedzieć więcej