Letni Obóz Taneczny z Plejadą

Niesamowity czas i niesamowite wrażenia. Ulubieni instruktorzy. Świetna zabawa i warsztaty z Tatrami w tle.

Letni Obóz Taneczny z Plejadą odbył się w tym roku po raz VII! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i instruktorom za te wspaniałe 10 dni!

Tegoroczny obóz po raz 2 gościł w ośrodku w Tatrach w Murzasichle. Mieliśmy do dyspozycji 2 profesjonalnie wyposażone sale taneczne z lustrami na wyłączność , basen w rozległym ogrodzie z leżakami i pięknym widokiem na góry. Ćwiczyliśmy codziennie taniec na 4 treningach dziennie pod okiem wyborowych instruktorów. W tym roku warsztaty prowadzili Adrianna Poręcka (Disco Dance), Tomasz Dudek (Hip-hop) i Olga Lipska (Jazz, Modern, Technika Tańca). Dzieci były zachwycone :)

Każdego dzień kończyliśmy wieczornymi tematycznymi pokazami przygotowanymi przez dzieci w trakcie dnia. Przygotowania i pokazy to świetna okazja do rozwoju kreatywności i dobrej zabawy. Uśmialiśmy się nie raz do łez :)))

Głównym celem obozu tanecznego było przygotowanie się do nowego sezonu i poznanie przez dzieci figur i schematów tanecznych. Są one bardzo ważną podstawą do budowania nowych układów choreograficznych na zajęcia i turnieje 2018 /2019.

Dziękujemy właścicielom ośrodka za cudowne przyjęcie, za pyszne swojskie ciasta każdego dnia, za posiłki dopasowane dla tancerzy w kameralnej stołówce oraz za zorganizowanie pożegnalnego ogniska.

Już dziś nie możemy się doczekać kolejnego obozu tanecznego, który odbędzie się na początku wakacji 2019.

Termin: 16.07.2018 - 25.07.2018

Miejsce: Murzasichle

Kategoria: Warsztaty