Zapisy do Zespołów Plejada

Wykorzystaj potencjał swojego dziecka! Niech rozwija się w Zespole Plejada! Dołącz do nas! Dołącz do najlepszych!

Dobrze, że tu jesteś. Właśnie podejmujesz pierwszy ważny krok na drodze do zrównoważonego rozwoju Twojego dziecka poprzez taniec. W Plejadzie najważniejsze jest dla nas wykorzystania potencjału każdego dziecka. Trenowanie tańca ma być przyjemnością i ma przynieść wymierne korzyści. Jeżeli tego chcesz dla swojego dziecka, to zapraszamy do naszego zespołu.

Teraz najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się telefoniczne z kierownikiem zespołów Honoratą pod numerem telefonu:

Zapisy i informacje:
601 938 578

Udzielone zostaną Tobie wszelkie niezbędne informacje i pomoc na tym ważnym etapie.

Zapisy do grup początkujących trwają do końca Października.

Istnieje możliwość dopisania się w późniejszym terminie o ile w danej grupie będą wolne miejsca oraz po otrzymaniu zgody instruktora prowadzącego daną grupę.

Zapisy do grup średniozaawansowanych i zaawansowanych wymagają uzyskania pozytywnej oceny umiejętności tanecznych dziecka poprzez instruktora prowadzącego daną grupę.

Dostępne terminy zajęć są umieszczone w aktualnym grafiku. W Plejadzie trenują dzieci Taniec w lokalizacjach Wrocław Leśnica, Wrocław Kozanów (Jump Hall) oraz Wrocław Księże Małe.

Zadzwoń, aby uzyskać wszystkie ważne informacje i zapisać się na zajęcia: 601 938 578.

Można przyjść na zajęcia i zobaczyć, jak wyglądają. Dziecko może wziąć udział w jednych zajęciach bezpłatnie i ocenić, czy chce trenować taniec z Plejadą.

Taniec! Wrocław! Zapraszamy!

przyjazn

Termin: 23.08.2021 - 30.10.2021

Miejsce: 3 miejsca we Wrocławiu

Kategoria: Zapisy