Jump Hall - Bezpłatne Warsztaty Taneczne!

Warsztaty taneczne z zespołem Plejada 26.08 – 27.08 (poniedziałek – wtorek). Zapraszamy wszystkie dzieci!

Grafik Bezpłatnych Warsztatów Tanecznych w Jump Hall

Poniedziałek 26 sierpnia

4-5 latki : 17.00-17.45: Mix Dance
6-8 latki: 18.00-18.45: Disco Dacne i Hip-hop
9-11 latki: 19.00-19.45: Disco Dacne i Hip-hop

 

Wtorek 27 sierpnia

4-5 latki : 17.00-17.45: Mix Dance
6-8 latki: 18.00-18.45: Disco Dacne i Hip-hop
9-11 latki: 19.00-19.45: Disco Dacne i Hip-hop

 

Zespoły Taneczne Plejada zapraszają wszystkie dzieci chcące tańczyć na warsztaty, które odbędą się na zakończenie wakacji w Jump Hall - Park Trampolin ul. Szybowcowa 31. Tu też w sezonie dobywają się treningi naszych zespołów tanecznych Plejada.

Przez 2 dni instruktorzy Plejady będą prowadzili warsztaty taneczne w stylach: Disco Dance, Hip – Hop, Mix dance - dla najmłodszych dzieci.
Warsztaty są bezpłatne i może skorzystać z nich każdy kto lubi i chce tańczyć z nami.
Instruktorzy Plejady pomogą w doborze odpowiedniej grupy tanecznej pod względem zaawansowania.

Każdego zarazimy pasją do tańca :)

Na zajęcia należy zabrać wygodny strój, obuwie zmienne oraz coś do picia.

Udział we wszystkich warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia drogą mailową, smsem lub telefonicznie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 601 938 578 – kierownik zespołów Honorata Wilanowska

Na warsztaty zapraszamy do Jump Hall - Pakt Trampolin, ul Szybowcowa 31, sala z lustrami.

Podczas warsztatów przyjmujemy również zapisy do nowych grup tanecznych w Jump Hallu.

Zajęcia poprowadzą:

Anna Miś – Instruktor, choreograf tańca Hip-hop. Finalistka ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca w tym Mistrzostw Świata HIP HOP INTERNATIONAL. Podczas warsztatów z Anią dzieci poznają podstawowe kroki Hip-hop oraz nauczą się błyskotliwych chorografii tego dynamicznego stylu tańca.

Kamila Kociałkowska - Instruktor, choreograf tańca Disco Dance. Jest autorką układów, które zdobyły liczne nagrody na turniejach rangi mistrzowskiej. Styl Kamili charakteryzuje się szybkim tempem, dynamicznymi wymachami nóg, licznymi szpagatami i wyskokami. Warsztaty z Kamilą będę techniczne oraz pełne energii. W tym toku zaprasza do grupy + 25 dla aktywnych rodziców, którzy chcą nauczyć się równych stylów tańca nowoczesnego.

Honorata Wilanowska – Instruktor, choreograf tańca Disco Dance. Jest założycielką zespołów tanecznych Plejada. Stworzyła atmosferę, w której wybitne sukcesy Plejady są efektem wspólnego wysiłku i zaangażowania ze strony dzieci i ich rodziców oraz instruktorów. Na warsztatach Honorata poprowadzi warsztaty taneczne dla najmłodszych dzieci, które będą połączeniem zabawy i tańca w rytmie dziecięcych hitów.

Monika Bagińska - Instruktor, choreograf tańca Disco Dance. Jest autorką choreografii w stylu disco dance. Warsztaty taneczne z Moniką będą pełne energii i dynamiki. Monika zadba o to by dzieci tańczyły technicznie. W układach nie zabranie elementów akrobatyki,

Termin: 26.08.2019 - 27.08.2019

Miejsce: Jump Hall Wrocław

Kategoria: Warsztaty