Wielki Koncert Zespołów Tanecznych Plejada

Uroczyste podsumowanie sezonu 2017/2018. Nasi Tancerze zaprezentowali swoje umiejętności na scenie Impartu.

Szczęśliwy i pełen sukcesów XIII sezon taneczny Plejady za nami! Kolejny Wielki Koncert Zespołów Tanecznych Plejada w Imparcie okazał się wspaniałym wydarzeniem tanecznym i kulturalnym oraz dał nam wszystkim wiele radości.

W tegorocznym koncercie wzięły udział dzieci z wszystkich grup wiekowych i zaawansowania.

Na widowni zasiedli rodzice, z dziadkami i zaproszonymi gośćmi. Dla rodzin naszych tancerzy koncert w Imparcie jest świetną (a czasem jedyną) okazją, do zobaczenia efektów pracy dzieci na zajęciach tu, na miejscu we Wrocławiu. W sezonie jest to możliwe na turniejach tańca, na które nie wszyscy mają możliwość pojechać. Koncert w Imparcie jest wygodną i uroczystą to tego okazją!

Tegoroczny koncert był bardzo różnorodny. Dzieci zaprezentowały dodatkowe układy, które przygotowały specjalnie na koncert finałowy oraz choreografie turniejowe przygotowywane i trenowane przez cały sezon. Widownia mogła obejrzeć pokazy w stylach Disco, Hip-hop oraz Balet, Modern, Jazz i Show Dance. Wszystko zostało uwiecznione przez profesjonalnego fotografa i kamerzystę. Zdjęcia można zobaczyć w dziale Multimedia.

Koncert finałowy jest bardzo ważnym elementem rozwoju tancerzy Plejady. Dla Maluszków, jest to pierwsza okazja, gdy na dużej scenie, z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem mogą wystąpić przed dużą publicznością. Takie występy pozwalają Maluszkom oswoić się ze sceną i dodają im odwagi i doświadczenia potrzebnego na przyszłych turniejach. Z kolei dla starszych dzieci, jest to okazja aby bez turniejowej tremy i bez napięcia móc bawić się swoimi umiejętnościami tanecznymi i czerpać czystą radość z występu na dużej scenie!

Tegoroczny finałowy koncert trwał 2,5 godziny. Zakończył się wspólnym tańcem wszystkich uczestników wraz z instruktorami oraz podziękowaniami dla wszystkich osób, które przyczyniły się do tego, że Plejada, to wspaniałe miejsce do trenowania tańca!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w przygotowaniu pokazów. Dziękujemy instruktorom za ułożenie wspaniałych układów. Dziękujemy rodzinom dzieci za liczne przybycie na turniej.

Na koniec nie może zabraknąć szczególnych podziękowań dla Centrum Kultury Zamek Wrocław za pomoc w zorganizowaniu koncertu. Dziękujemy pięknie Pani Dyrektor Elżbiecie Lenczyk oraz gorąco dziękujemy za pomoc Pani Agnieszce Rapir!

Do zobaczenia za rok!!!

Termin: 23.05.2018

Miejsce: Impart

Kategoria: Pokazy